KONST / Litografier / Färglitografi 12191143
nr 1219 1143
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Hund. Signerad, numrerad 211/450. Motivet: 50x49 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 november 2018
kl 18:24:30
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
800 kr
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim
Friedensreich Hundertwasser